Lugas “Mī…mālēt!” (Bilde) apraksts un fragments

Luga stāsta par traku, bohēmisku mākslinieci un viņas vīzijām, bet patiesībā par to, ka viņa tikai grib mālēt, neko vairāk!

Autore: Lelde Stumbre

Auditorija: pieaugušie

Žanrs: komēdija

Apjoms:   2 cēlieni, 46 lpp A4.

Darbības vietas:    mākslinieces darnīca

Norises laiks:   mūsdienas

Lomu skaits:  4 cilvēki,( 2 vīrieši, 2 sievietes)

Lugas godalgas: 2011.g. Latvijas Nacionālā teātra latviešu oriģināllugu konkursā otrā godalga

Luga iestuēta: Nacionālajā teātrī no 2012.g. (Fragmenti no skatītāju atsauksmēm, kas turpat teatris.lv publicētas un kas attiecas uz izrādes ramaturģiju: “Un tad ir Stāsts. Par degsmi, par radošo uguni un putniem galvā. Par sāpēm, par iedomām un sabrukumu. Par to, cik apnicīga un neinteresanta būtu dzīve, ja ikviens no mums būtu ideāls un censtos kulties pa savu ceļu uz priekšu tā, kā “kāds” ir nolēmis, ka būtu vispareizāk.“(Alise) “Beidzot Kugrēnai ir viņas cienīga loma. Aktrise bija lieliska.Tāpat, kā vienmēr, ļoti profesionāls ir M.Kublinska darbs. Tieši aktieru un režisora darbs ir spējis notušēt dramaturģijas nepilnības.”(Jautājums)”Aktieru spēle ļoti laba. Bet.. vai ar to pietiek ? Gribētos beidzot arī labu lugu.” (Aivija) “…pats literārais materiāls – pliekans un jau kaut kur tik ļoti daudz reizes dzirdēts, ka kārtējo reizi nākas pārliecināties – jaunākā latviešu literatūra ir graujoši bēdīgā stāvoklī.” (Domubiedrs))

Lugas fragments:   http://stumbrelugas.files.wordpress.com/2014/05/mc4ab-mc481lc493t-bilde-fragments.doc

Autores kontaktinformācija: lai uzzinātu par lugas izmantošanas nosacījumiem, lūdzu sazinieties ar autori  – kontaktinformācija – https://stumbrelugas.wordpress.com/

Šis ieraksts tika publicēts 21.gs., Godalgotās lugas, Komēdijas (pilna apjoma), Latviešu lugas, Mākslinieku dzīve, No 2-4, Pilna apjoma lugas, Pārējās ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s