Luga “Sudraba lodes lējējs”

Dzīvoklis, kurā mīt divas māsas, no kurām vienai ir meita. Atnāk puisis it kā ciemos pie meitas. Viņu uzņem laipni, kaut puisim ir citi nodomi. Jo no dzīvokļa logiem redzams Ministru kabineta nams. Ļoti labi var redzēt, kas atbrauc, aizbrauc, izkāpj, ieiet, iziet. Ļoti ērti arī izšaut pa tautas nīsto premjeru.

Autors: Neretietis
Apjoms: 43 lpp A4 formāta teksta šriftā Times New Roman 12, divās daļās. Izrādes garums – aptuveni 2 ar pus stundas (2,5h).
Žanrs: krimināldrāma
Auditorija: skatītājiem no 14 gadiem.
Lomu skaits: kopējais lugas personāžu skaits 7, no tiem – 4 sieviešu, 3 vīriešu lomas; pusmūža 4 un 3 jauniešu vecuma tēli.
Tēma: Latvijas nesenajā vēsturē saistītu cilvēku rīcība tagadnē, kad jāizvēlas starp sabiedrības un personiskajām interesēm.
Sižets: Darbība noris divu tikko pensiju sasniegušu dāmu dzīvoklī, kur atrodas arī ciemiņš, ko uzaicinājusi meita. Tad dzīvoklī ierodas drošības iestāžu darbinieki, kuri izveido viesistabā pretterorisma operācijas štābu. Tā, ka vecākais no drošībniekiem izrādās sens abu saimnieču paziņa, terorista notveršana kļūst morāli sarežģīta, jo drošībniekam jārīkojas pret savu meitu, kas, izrādās, ir vienas no seno dienu paziņu, dzīvokļa saimnieču meitām.
Norises vieta(s): 30.gadu pārtikušas ģimenes standarta dzīvokļa viesistaba, kurā ir vismaz 4 durvis uz gaiteni un trim istabām.
Norises laiks: 21.gadsimta pats sākums.
Luga uzrakstīta: 2013.gadā.
Lugas iestudējumi: vēl nav.
Kā iegūt lugas tekstu: lugas tekstu iepazīšanas nolūkiem iespējams iegūt pa e-pastu: neretietis_drama@inbox.lv. Par iestudēšanas noteikumiem jāvienojas individuāli katrā gadījumā atsevišķi. Tel. 22085048 Autors autortiesību jomā pārstāv sevi pats. Izsūtot lugu, tiek izsūtīts arī autorlīguma paraugs.

Svarīgi! Nav zināms, vai šī kontaiktinformācija šobrīd darbojas, jo autors vairs nav starp mums kopš 13.02.2015. – info http://www.kroders.lv/highlight/806

Šis ieraksts tika publicēts 2-7, 2011-2017.g. Pašas jaunākās!, Attiecības starp paaudzēm, Dažādas, Drāmas (mūsdienu, pilna apjoma), Latviešu lugas, Mūsdienu aktualiātes, Mīlestība, No 5-10, Pilna apjoma, Pilna apjoma lugas, Pārējās, Reālisms ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Luga “Sudraba lodes lējējs”

  1. Atpakaļ ziņojums: Lugu autori | Lugas/scenāriji

  2. Atpakaļ ziņojums: Lugu autori | Lugas/scenāriji

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s