Luga “Rītos, kad sapņi dziest”

Autoram visai tipiska luga, jo tās centrā atkal mākslinieki…

Autors: Edvards Vulfs

Apjoms:  36 grāmatas lappuses

Auditorija: pieaugušie

Žanrs: drāma

Lomu skaits: 8 lomas – 5 vīrieši, 3 sievietes (viena no vīrieša lomām – pastnieks – epizodiska un to var spēlēt arī sieviete)

Norises laiks: lugas uzrakstīšanas laiks

Norises vieta: istaba

Sižets:  Gleznotājs Roga slīgst bezcerībā, viņu nomāc ikdiena. Gleznotajs vēlas radīt ģeniālus, augstvērtīgus darbus, nevis iztapt pasūtītājiem, tikai – ak, vai, neviens viņa radīto nepērk, un saimniece draud izmest no dzīvokļa, ja īri neturpinās maksāt.    Tad viņš saņem vēstules no Elzas, ko mīlējis pirms kādiem gadiem – viņai mainījušies apstākļi, Elza ierodas palikt pie Rogas. Nemaz nenojaušot, ka viņš šos gadus un joprojām dzīvo kopā ar sievieti, kas reiz pelnījusi, pārdodot savu miesu.  Abas sievietes ir kā simboli dažādām Rogas dzīves perspektīvām – Elza – jaunība, cerība, atdzimšana, iedvesma, pavasaris, Lidija – skarbā, apbružātā un miesiskā dzīves realitāte.

Teksts: šeit

Piezīmes: ja problēmas ar faila lejuplādi, rakstiet komentāru sadaļā! Ja tas saistīts ar sellfy vai paypal, rakstiet viņiem!

Autortiesības: tā kā Ed.Vulfam autortiesību termiņš beidzies, jums nav nevienam jāprasa atļauja un jāmaksā, lai viņa darbus iestudētu.

Šis ieraksts tika publicēts 20.gs.1.puse., dažādi sociālie slāņi, Drāmas (dažādas-viencēlieni), Drāmas (vēsturiskas), Latviešu lugas, Mākslinieku dzīve, Mīlestība, No 5-10, Pilna apjoma lugas, Pārējās, Reālisms ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s