Luga “Kam tiks Pičs?”

Ciema pārtikušākās ģimenes dēls atgriežas no studijām strādāt ģimenes saimniecībā. Tas praktiski uzreiz top zināms. Ciema neprecēto meitu mātes  cenšas izmantot situāciju, lai ietirgotu sev šo puisi kā znotu.

Autors:  Neretietis

Apjoms: 17 lpp. Times New Roman 12, 37000 rakstu zīmes A4 lapās, luga vienā daļā, bet var dalīt divās. Vismaz stundu garai izrādei.

Žanrs: komēdija

Auditorija: skatītājiem no 12 gadiem.

 Lomu skaits: kopējais lugas personāžu skaits  9, no tiem  6 sieviešu (visām jāizskatās kā 20-25gadīgu bērnu mātēm), 3 vīriešu lomas, no kurām viena- jaunietim precību gados (vienīgā loma jaunietim).

Tēma: Par to, kā vecāki vēl labu bērniem, kārto viņu dzīvi.

Sižets:  Uzzinot, ka ciema pārtikušākās ģimenes dēls atgriezies no studijām, ciema neprecēto meitu mātes sāk domāt par to, kam atbraukušais Pičs tiks. Daža skaļi pasaka savas vēlmes, cita noklusē, bet visas sāk darboties, lai viņām tiktu par znotu vēlamais puisis Pičs. Sākotnēji uzzinām par katras meitu, tad aktīvās mātes dodas  cīņā par puiša sirdi- pie puiša vecākiem.

Norises vieta(s):  Lauku ciemats. Sākuma norises vieta- uz ielas, vēlāk –Piča vecāku mājas viesistabā.

Norises laiks:  mūsdienas

Luga uzrakstīta:   2014.gadā

Lugas saņemtie apbalvojumi/godalgas: Vēl nav.

Lugas iestudējumi:  Vēl nav.

Kā iegūt lugas tekstu:  Ar autoru sazināties var pa tel. 22085048 (Bite) vai e-pastiem: neretietis_drama@inbox.lv  vai  info@neretietis.lv  Luga tiek iestudēšanai dota, noslēdzot autorlīgumu, kura paraugs tiek izsūtīts kopā ar pašu lugu. Šī luga netiek dota iestudēšanai  bijušā Aizkraukles rajona teātra kolektīviem un kolektīviem, kuri atrodas tuvāk par 75 kilometriem no Neretas.

Svarīgi! Nav zināms, vai šī kontaiktinformācija šobrīd darbojas, jo autors vairs nav starp mums kopš 13.02.2015. – info http://www.kroders.lv/highlight/806

Lugas tulkojumi citās valodās: Nav.

Šis ieraksts tika publicēts 2011-2018.g. Pašas jaunākās!, dažādi sociālie slāņi, Komēdijas (viencēlieni), Latviešu lugas, Morāles problēmas, Mīlestība, No 5-10, Par lauku dzīvi, Pārējās, Viencēlieni ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Luga “Kam tiks Pičs?”

  1. Atpakaļ ziņojums: Lugu autori | Lugas/scenāriji

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s