Luga “Sasistais spogulis”

Luga diviem vizuāli līdzīgiem aktieriem un vienai aktrisei

Autors: Edvards Vulfs

Apjoms:  11 grāmatas lappuses

Auditorija: pieaugušie

Žanrs: komēdija

Lomu skaits: 3 : 2 vīriešu lomas, 1 sieviešu loma

Norises vieta:  istaba

Sižets:  Kalps un kalpone ir nobijušies – spogulis sasists, ko nu teiks saimnieks.  Tā kā kalps ir vizuāli līdzīgs saimniekam, viņš mēgina attēlot saimnieka spoguļattēlu…

Teksts: šeit Vai arī šeit kopā ar 2 citiem Vulfa viencēlieniem “Pusseptiņos”, “Kniebieni” ; ar “Pielūdzēji”, “Līdzcietīgais tiesnesis” šeit; ar “Kniebieni”, “Līdzcietīgais tiesnesis” šeit (izdevīgāk lejuplādēt kopā nekā katru atsevisķi)

Luga iestudēta: Ar nosaukumu “Šļerpīga būšana” (pēc šīs un “Līnis murdā” motīviem) Ausekļa Limbažu teātrī 1992.g. , Tilžas kultūras nama dramatiskjā kolektīvā u.c.

Piezīmes: ja problēmas ar faila lejuplādi, rakstiet komentāru sadaļā! Ja tas saistīts ar sellfy vai paypal, rakstiet viņiem!

Autortiesības: tā kā Ed.Vulfam autortiesību termiņš beidzies, jums nav nevienam jāprasa atļauja un jāmaksā, lai viņa darbus iestudētu.

Šis ieraksts tika publicēts 20.gs.1.puse., dažādi sociālie slāņi, Komēdijas (viencēlieni), Latviešu lugas, No 2-4, Pārējās, Reālisms, Viencēlieni ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s