Pietiekšanās jaunumiem

Režisoriem un jebkuram, kurš ir iesaistīt iestudējamā materiāla atlasē, ir iespēja pieteikties Tekstiteatrim jaunumu saņemšanai epastā, rakstot uz kkrrii [ at ]  inbox.lv.

Kādi būs šie Jaunumi?

  1. Jaunumi tekstiteatrim mājaslapā- katrs jaunpienācis lugas apraksts (reizēm tas ir kopā ar lugas fragmentu vai lugas pilnu tekstu), arī šādi tādi pārdomu raksti par dramaturģijas tēmu, bet tas ļoti reti. Cik zinu, daļai nepatīk prasīt lugas autoriem izlasīšanai, jo liekas, ka autors gaida, ka to noteikti iestudēs. TĀ NAV! Daudzi autori ir pieraduši un saprot, ka vairāk būs to, kas tikai izlasa un daudz mazāk to, kas izvēlēsies iestudēt. Un ne jau vienmēr tas saistīts ar lugas kvalitāti. Ja kāds autors vēl to nav sapratis – laiks sākt.
  2. To dramaturgu lugas, kuri vēlas, lai viņu lugu teksti šādā veidā nonāktu tieši līdz režisoriem- ar viņu kontaktinformāciju (iestudēšanas atļaujas prasīšanai). Tas nenozīmē, ka viņi vēlēsies arī, lai šo lugu teksti būtu kautkur publicēti un izlasāmi ikvienam, kaut vai minētajā tekstiteatrim mājaslapā. Arī autortiesību ierobežojumu dēļ. Ņemot vērā, ka izdevniecības ar vēlmi publicēt lugas autoriem pakaļ nedzenas, šī būs unikālā iespēja izlasīt jaunākos veikumus latviešu dramaturģijā.

Ja jaunumus nr. 1. var arī saņemt epastā, piesakoties par šīs lapas sekotāju (Follow poga) vai regulāri apskatot lapas RSS, tad 2.punktā minētos jaunumus gan šādā veidā īsti saņemt nevarēs.

Lai nebūtu parpratumu, piebildīšu, ka nekolekcionēju epasta adreses, lai tās komplekta veidā tirgotu nezin kur tālāk, kas novestu pie dažādu spamu saņemšanas. TIKAI tekstiteatrim jaunumi.

 

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s