Skečs „Sarakstopole”

Ainiņas no kāda dīvaina veikaliņa ikdienas. Valdība pieņēmusi līdzpilsoņus saudzējošu likumu par to, ka veikalos cigaretes nedrīkst būt pircējiem redzamas. Kāda ceļmalas veikaliņa īpašnieks šo prasību ir izpildījis ar krietnu uzviju. Pastāvīgie klienti ir pieraduši, bet ko saka tie, kas ienākuši pirmo reizi un kā lai tiek galā ar PVD pārbaudi? Vai tirgošanās ir vienīgais izveicīgā veikaliņa īpašnieka bizness?

Autors:  Oskars Zvejs . (dz.15.03.1967.).

Apjoms: 9 lpp. skaits A4 izmēra lapas, burtu izmērs 12, rindiņu atstarpes 1.5. Viens cēliens. Iespējamais izrādes ilgums 25 minūtes.

Žanrs: komēdija.

Auditorija: pieaugušie, bet nav nekā tāda, kas kaitētu bērniem.

Lomu skaits: 6 personāži.  2 vīriešu, 4 sieviešu lomas. Viena sieviešu loma vēlams seniora vecumam. Pārējām lomām strikta vecuma ierobežojuma nav. Visas pieaugušo lomas. Viena galvenā vīriešu loma, pārējās epizodiska rakstura.

Dekorāciju, rekvizītu u.c. sarežģītības pakāpe: Vienkārša. Kaut kas līdzīgs veikala letei, (galds), vēlams arī plaukts (bet var arī noimprovizēt), aizslietnis vai kas tamlīdzīgs,( var izmantot arī arī skatuves aizkarus), kaut kāds verķītis, kuru var noturēt par karšu lasīšanas terminālu. Pārējais noformējums pēc vēlmēm un iespējām.

Darbības vietas: Veikala telpa bez precēm.

Norises laiks: Mūsdienas. Tieši tagad (vai pat nedaudz nākotnē).

Stils/virziens: parodējoša komēdija ar absurda pieskaņu.

Luga uzrakstīta: 2019.gadā.

Lugas iestudējumi: vēl nav.

Kā iegūt lugas tekstu:  Lugas teksts pret nelielu samaksu iegūstams http://oskarszvejs.mozello.lv/katalogs/params/category/160666/ vai rakstot pieprasījumu uz oskars_autors@inbox.lv

Teksta fragments aplūkojams un lejuplādējams https://failiem.lv/u/kcz7ejnm

Iestudēšanas nosacījumi:  Pirms iestudēšanas obligāti informēt autoru pa e-pastu  oskars_autors@inbox.lv  Paziņojumos kopā ar skeča nosaukumu minēt arī autora vārdu. Izrādīšana atļauta par brīvu pasākumos, kuros netiek iekasēta ieejas maksa. Pārējos gadījumos pēc vienošanās ar autoru. Autoram NAV saistības ar AKKA/LAA,

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts 2011-2018.g. Pašas jaunākās!, 21.gs., Absurda lugas, Komēdijas(skeči), Latviešu lugas, No 2-4, Pārējās, Skeči, Vairāk sieviešu lomu ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.