Sludinājumi

Šī sadaļa ir jauna un paredzēta ar teātri saistītiem sludinājumiem. Piemēram:

– rekvizītu, dekorāciju, kostīmu maiņa, aizdošana, ziedošana u.tml.- ja esat kaut ko sagādājuši uz izrādi un pēc tam īsti nav kur likt vai vienkārši esat gatavi palīdzēt, var gadīties, ka kas cits teātris tieši to meklē.

– viesizrāžu piedāvājumi. Ja vēlaties braukt ar savu iestudējumu viesizrādēs, bet nezinat, kur jūs gribētu redzēt- lūdzu atsūtiet izrādes nosaukumu, ilgumu, cik tālu un no kurienes esat gatavi braukt, kā arī citas būtiskas  detaļas.

–  ja jūs šajā lapā neatrodat tieši tādu lugu, kādu vēlaties, rakstiet, ko meklējat- cik garu, ar cik personāžiem, par kādu tēmu utt. Varbūt kādam autoram tieši kaut kas atbilstošs top vai viņš gatavs radīt.  Varbū tā ir kāda jau sen mirušas autora luga, ko kāds ir ieskenējis  vai pārrakstījis un gatavs dalīties.

JA vēlaties šajā sadaļā publicēt komerciāla rakstura piedāvājumus, piemēram, jūs kādus rekvizītus vai tērpus iznomājat par maksu, vai arī jūsu vies- vai izbraukuma izrādēm ir nolūks nopelnīt, tad gan labāk vispirms atrakstiet (kontaktinformācija sadaļā “Par lapu”) – mēs varētu vienoties par kādu ziedojumu šai vietnei- jo tā joprojām top un ir tapusi bez jebkāda finansāla atbalsta.

Un, protams, neaizmirstiet atrakstīt un atgādināt, ka publicētais sludinājums jāizņem, ja tas vairs nav aktuāls!

SLUDINĀJUMI

Piedāvā izrādi

* Ventspils novada amatierteātris “Vārava” piedāvā lugu Ziemassvētkos: Adrians, “Ziemassvētku varonis” . Ilgums 30 min., varam novadīt visu svētku pasākumu ar Ziemassvētku vecīti, rotaļām utt. Izbraucam pa Kurzemi. Finansiālo pusi sarunāsim pie zvana vai e-pasta .Kontakti: režisors Valdis Šmēliņš tel. 26434409 vai Avis@tvnet.lv

Meklē lugu

Pagaidām nav aktuālu meklējumu….

 Piedāvājums mājaslapu veidotājam.  Vai vari un vēlies izveidot latviski ko šādu – http://findaplay.com/ , par pamatu ņemot tekstiteatrim.wordpress.com?  Šis gan nav komerciāla rakstura pasākums, līdz ar to nav iespēja par to saņemt honorāru. Tā kā – tas varbūt Tavs kursa darbs, iespēja pareklamēt sevi. Šo mājaslapu apmeklē no 100-  vairākiem simtiem unikālo apmeklētāju dienā, un tā ir visdažādākā publika: tie ir skolēni, izglītības iestāžu darbinieku, amatierteātru kolektīvi gan Latvijā, gan ārpus tās, kā arī uzņēmumi, kas meklē skečus korporatīvajiem pasākumiem, privātpersonas, kas meklē skečus ģimenes pasākumiem, visdažādāko profesiju skolēnu mammas, kas meklē lugas savu bērnu žetonvakariem, kultūras nozares darbinieki utt.

Sadarbības piedāvājumi  (kontaktadrese: kkrrii@inbox.lv)

 

5 Responses to Sludinājumi

  1. Valdis saka:

    Ventspils novada amatierteātris “Vārava” piedāvā lugu Ziemassvētkos Adrians “Ziemassvētku varonis” ilgums 30 min, varam novadīt visu svētku pasākumu ar Ziemassvētku vecīti, rotaļām utt. Izbraucam pa Kurzemi. Finansiālo pusi sarunāsim pie zvana vai e-pasta .Kontakti režisors Valdis Šmēliņš tel. 26434409 vai Avis@tvnet.lv

  2. Jana saka:

    Sveiki vēlējos jautāt varbūt kāds var piedāvā īslugu pirmsskolas vecuma bērniem, kur 1 -2 galvenie tēlie, kas dodoties pasaule vai kā citadi satiek draugus. Ir nepieciešams uzvedumam 6 pirmsskolas vecuma grupām lielam ģimenes dienas uzvedumam. Jau iepriekš paldies!

  3. Mirdza saka:

    Labdien! Man ļoti vajadzētu lugu, kurā var piedalīties tikai sievietes, labākajā gadījumā arī viens vīrietis.Mūsējie ir ļoti iemīļojuši lugas-sirdsgabalus no dzīves ar humora piesitienu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.